חתונת חורף מול חתונת קיץ

חתונת חורף מול חתונת קיץ – מה ההבדלים?

אם החלטתם להתחתן בשעה טובה, אז קודם כל שיהיה לכם במזל טוב. הסבתא הפולנייה בטח שמחה וההורים לא מפסיקים לחייך, ועכשיו אתם עוברים לשלב הביצועי, השלב בו אתם צריכים לארגן את החתונה שלכם. ארגון חתונה הוא פרויקט לא פשוט והדבר הראשון שאתם צריכים להחליט הוא האם החתונה תהיה חתונת חורף או חתונת קיץ. הנה כמה מילים על שתי האפשרויות ועל מה עדיף לכם למרות שאין תשובה חד משמעית על כך.

החופה

כשמדברים על חתונת חורף אל מול חתונת קיץ השיקולים רבים ומגוונים. מהצילומים המקדימים, השמלה, הריקודים וכמובן, החופה. כמו שהשיקולים רבים כך הפתרונות כי מה שחשוב באמת זו האהבה שלכם, השמחה וההתרגשות בזמן הטקס (גשם = ברכה, לא?).

wedding photography in israel

האירוע עצמו

לחתונה בחורף יש עוד השלכות כמו לחתונה בקיץ. קודם כל מזג האוויר שיכול להשפיע על כמות המוזמנים – בחורף הגשם ובקיץ החום הכבד (והמלחמות שמאיימות עלינו בכל פינה). לא משנה באיזו עונה בחרתם, חשוב שתהיו ערים ל'סכנות' שמגיעות עם אותה העונה ותכינו פתרונות מראש (מטריות/מניפות לחופה זו דוגמא נחמדה, צבעונית ויצירתית) כך תחסכו לעצמכם לחצים ותסכולים מיותרים.

save the date

צילום חתונת החורף שלכם

האמת, אין סיבה שמזג האוויר ישפיע על הצילומים שלכם. האופציות לצילומים במקומות סגורים רבות והיצירתיות.. עלי! ובכל זאת, אם חשקה נפשכם בתמונות חתונה בחוף הים כדאי שתשקלו לבחור באחת מעונות המעבר, בהן לא חם מידי ולא קר מידי.

בסופו של דבר אתם המחליטים והכי חשוב שתהיה חתונה שמחה ושיהיה מזל טוב!

אשמח לעזור בכל שאלה או לייעץ מול כל רעיון, אני פה: 050-7782255