כמה עולה צלם לחתונה

כמה עולה צלם לחתונה?

אחד הדברים החשובים בחתונה הוא הצילום שלה. צילום חתונה משאיר מזכרת לכל החיים של יום מרגש לכן חשוב שהוא יהיה איכותי עם תוצאה טובה.

הרבה מהזוגות שמתעניינים בצילום חתונה שואלים קודם "כמה עולה?" אז..

מחיר של צילום חתונה נגזר מהרבה מאוד פרמטרים משתנים בין חתונה לחתונה וכדי לייצר חבילת צילום חתונה אני מתייחסת לכל אותם הפרמטרים.
צילום חתונה

מחיר חבילת צילום החתונה כולל בתוכו:

כמה אורחים יהיו בחתונה. לחתונות עם למעלה מ-250 אורחים אני ממליצה מאוד שיהיה צלם סטילס אחד בנוסף אלי ואל צלם הווידאו. אני, בתור צלמת הסטילס הראשית אלווה את החתן כלה לאורך כל היום והצלם הנוסף יצטרף בערב. הצלם השני יכול להגיע לאולם בדמות צלם מגנטים מקצועי שנותן לנו דיסקים עם התמונות כבר בסוף הערב, את התמונות של צלם המגנטים אני אשלב עבורכם באלבום.

צילום וידאו. צלם הווידאו יכול להגיע יחד איתי וללוות אתכם כבר מהצהריים או רק מתחילת קבלת הפנים, גם זה שיקול בתמחור צילום החתונה שלכם.

צילום מגנטים. בנוסף אלי, אל צלם הסטילס השני ואל הווידאו אפשר להזמין צילום מגנטים לחתונה. אני אדאג לתאם עבורכם את הלו"ז מול כל הצלמים הנוספים.

אלבומים דיגיטליים לחתונה. כמות האלבומים, גודל האלבומים ואיכות האלבומים כולם פרמטרים חשובים בבניית חבילת צילום החתונה.

מיקום החתונה והמרחק בין סלון הכלות, הלוקיישנים של צילומי החוץ והאולם, הם כולם גורמים חשובים בתהליך התמחור.

חתונת קיץ מול חתונת חורף. העונה שבה תערך החתונה שלכם גם משפיעה על המחיר. עונת הקיץ עמוסה יותר ולכן יקרה יותר.

מה עוד? אל התמחור נכנסים גם גורמים כמו שעות עריכה על התמונות, הווידאו והאלבומים, ביטוחים, מיסים וניהול שוטף של ציוד הצילום.

ממליצה לבקש הצעות מחיר מפורטות עד כמה שניתן מכמה צלמים לאירועים שהרגשתם איתם 'קליק' טוב כבר בשיחת הטלפון הראשונה ותמיד תמיד לשים לב גם לאותיות הקטנות.

אשמח לעמוד לשירותכם, לבנות עבורכם חבילת צילום מותאמת אישית וכמובן, לשמוח אתכם ביום הגדול.

שירה וייס צלמת.חתונות

צילומי חתונה