צילום אירועים בחיפה

מקומות מגוונים יש כדי לבצע צילום אירועים בחיפה. החל מהגנים הבהאים במעלה הר הכרמל השופעים צבעוניות ופריחה, המושבה הגרמנית המאופיינת במבנים סדורים שמחזירים אותנו אחורה בזמן לעידן הטמפלרים, הספריה באוניברסיטה שמייצרת רקע יצירתי ושונה מהרגיל ואפילו הכרמלית הפשוטה היומיומית, מאפשרים לצלמי אירועים להשתולל ביצירתיות אין קץ ולהוציא תמונות אמנותיות מכל נקודה בעיר.

איך להוציא את המזכרת הכי אותנטית מיום החתונה שלכם?

מניסיוני כצלמת אירועים, המון זוגות שמתחתנים מבקשים לצלם את התמונות הקודמות לאירוע במקום ילדותם או במקום שנותן להם את תחושת הביתיות והחום כדי להנציח תקופות שיש לנו קשר אליהם. כצלמת אירועים בצפון יוצא לי להיפגש עם הרבה זוגות שמחוז ילדותם הוא חיפה והקשר שלהם למקומות ספציפיים בעיר הוא עוצמתי, כך שבקשתם היא להצטלם במקומות מיוחדים בחיפה, שם אני מוצאת את הזויות הכי אומנותיות ומיוחדות ומוציאה תמונות עם אמירה אישית וסיפור פרטי שהזוג מבקש להנציח.

צילום חתונה בספריה

 

צילום אירועים בחיפה, איפה בדיוק?

כאנשים שמכירים את העיר, בכלל אני חושבת שכדי שאתם תתחברו לתמונות, כדאי שתבחרו מקום עם משמעות עבורכם. לדוגמה, אם זה בר מצווה, אפשר להציע את שכונת הילדות של הנער, גן הילדים שגדל בו, גן המשחקים שהשתעשע בו, גן החיות בו מתנדב בשעות הפנאי ועוד..

אם אתם לא מכירים את העיר חיפה, אבל בכל זאת מאוהבים בנופיה כדאי שתבחרו  או מהאזור, כי רק הוא יכול להמליץ לכם מניסיונו על מקומות לצילום אירועים שיכולים לתת לתמונות שלכם את הקשר האישי שאתם מחפשים להוסיף בתמונות האירוע שלכם.

חיפה היא עיר גדולה יחסית, והיצע צלמי אירועים בעיר הוא גבוה. כדי שתוכלו להתרגש מחדש מתמונות האירוע שלכם, מומלץ לשכור שירות של צלם אירועים. אותה צלמת אירועים תיצור עבורכם אלבום דיגיטלי שינציח את הערב המיוחד של האירוע. חשוב שבחירת הצלם לאירוע שלכם תהיה מושכלת ולפי התחושה שנוצרת אצלכם כלפיו עוד משיחת הטלפון הראשונה בה אתם מבקשים לקבוע פגישת היכרות לבחירת מקומות צילום האירוע.

צילומי חתונה

 

כצלמת אירועים בחיפה ואזור הצפון בכלל, אני מכירה המון אולמות וגני אירועים ואת השפעת התאורה במקום כך שאני יכולה להכין מראש אתכם ואת בני המשפחה המצטלמים היכן הרקע והתפאורה הטבעית שמסביב יכולה להתאים בצורה מושלמת לצילום אירועים.

אם אתם תושבי חיפה או סביבותיה, תחשבו על צילום אירועים באזור חיפה והקריות, על שפע המקומות המיוחדים והמרהיבים  להכנת בוק מושלם לפני האירוע.

לתושבי האזור ממליצה להגיע אלי לקיבוץ נחשולים וליהנות מבוק מיוחד המשלב צילום בסטודיו ובחוף הים הכי יפה שיש לנו בארץ.

 

לשירותכם בשמחות,

שירה וייס מצלמת מהבטן.

050-7782255

 

צלמי חתונות