ביצוע צילום אירועים בצפון

צילום אירועים בצפון במיקומים המרהיבים שהוא מציע, שופעים נוף של חורש טבעי וירוק בכל פינה. אבל לא רק… בצפון ניתן למצוא שפע מקומות יפים שיעניקו לתמונות שלנו יצירתיות וייחוד. מעבר לחופי חיפה המציעים לנו צילומים על רקע התכלת של הים, מבנימינה צפונה מובטח לכם כי תמצאו מיקומים מיוחדים שלווים ורומנטיים שמתאימים לצילומי אירוע בצפון.

מאוד נפוץ לפני האירוע, בין אם זה חתונה או בת / בר מצווה לערוך מזכרת שתישאר לעד מהיום המרגש והמיוחד של האירוע שלנו והוא בוק צילומים מיוחד ואישי. צלמי אירועים טובים יידעו להמליץ לכם על מיקום טוב לצילומים כדי ליצור רקעים מושלמים לתמונות שלכם. אותו צלם אירועים צריך לדעת גם ללכת למקום שיוכל לשלב שם משחקי אור שונים בהתאם לשעות היום ולעונה.

 צילומי חתונה

לבחירת מיקומים לצילום אירועים בצפון חשוב לשים לב למספר נקודות:

שעות נכונות לביצוע צילום אירועים בצפון הן בין אחת לשלוש, שלוש וחצי, בעונת החורף, ובקיץ אפשר להצטלם עד השעה שש אפילו כדי לתפוס גם צילומים טובים לקראת השקיעה.

מזג האוויר בעונת הצילום – יחסית לשאר חלקי הארץ, בעונת החורף בצפון יורדים יותר גשמים. אם בחרתם מיקום שעשוי להיות בוצי, רטוב ולא נוח, אל תיקחו סיכון, הכינו לכם מקום חלופי לצילום שיהיה יותר יבש.

אופי התמונות מאוד מושפע מהמיקום. בעיקר בצילום אירועים בצפון יש מבחר ענק של נופים בלתי רגילים וייחודיים לצפון. תוכלו  לבחור מיקומים מתאימים לצילום , שמעניקים משמעות. למשל, לבוק בת מצווה- אם כלת הבת מצווה אוהבת בעלי חיים אז באזור גן חיות, או עם חיית המחמד. או אם אתם זוג שעומד להתחתן, אז במקומות בילוי אהובים, במקום בו הכרתם או במקום של הצעת הנישואין.

 צילום חתונה בצפון

מקומות מומלצים לצילום אירועים בצפון:

מבצר שוני – בין בנימינה לזיכרון יעקב נמצא פארק וטיילת אשר שימש בתקופת המנדט כבסיס. באזור הזה כיום, יש שדות וכרמים, מבנים עתיקים (תיאטרון ומוזיאון) שיכולים לשוות מראה רומנטי מאוד לזוגות מתחתנים.

העיר העתיקה בקיסריה והגן הלאומי – טיול לאורך גן הפסלים חוף הקשתות המיוחד במראהו, העיר העתיקה תוכלו לשלב מספר נופים של תמונות.

עכו העתיקה – טיול קצר בשווקים של עכו ובסמטאות העיר העתיקה מבטיח לכם צילומים מאוד מיוחדים בעלות רקע אותנטי.

גני הנדיב – גנים מקסימים עם מגוון אזורים מטופחים אבל עם אפשרויות פחות מטופחות ויותר טבעיות. ואם כבר גני הנדיב, תקנחו בסיבוב במדרחוב שבזיכרון יעקב העשיר בסמטאות מיוחדות ופוטוגניות מאוד.

ראש פינה- מעצם היותה עיר של אומנים עשירה במיקומים לצילום אירועים מאוד יפים. כל מקום שם יכול להתאים לצילום אירועים מרהיב ואמנותי. כמי שגדלה בראש-פינה מזמינה אתכם לטייל איתי באתרים השמורים למקומיים בלבד.

  צילום אירוע בצפון

כצלמת אירועים וותיקה קרה שזמן הצילומים היה קצר בהרבה מהמתוכנן (מאילוצים שונים) או ש"נכפה" עלי מיקום הצילומים וכל זה לא מנע ממני לתת תמונות מרגשות, אישיות ומחמיאות ללקוחות שלי ולכן ממליצה מאוד לעבוד תמיד עם צלמים מנוסים מתחום האירועים, לבדוק טוב את הניסיון הקודם והסגנון כדי להיות שקטים ולא להתחרט כשכבר מאוחר מידי.

מזמינה לפנות אלי בכל שאלה לפני וגם אחרי האירוע, מבטיחה לעזור בכל דרך שאוכל!!

שירה וייס מצלמת מהבטן. – צילום אירועים

050-7782255