צילום חתונה – מה חשוב לדעת?

צילום חתונה – מהם הדברים שחשוב לדעת?

אחרי שבחרתם את סגנון החתונה שלכם, מצאתם אולם, קבעתם תאריך והתחלתם לחשוב מה ללבוש באותו יום גדול, הגיע הזמן לחשוב גם על היום שאחרי ואיך תרצו לזכור את החוויה. במידה ותרצו שתיעוד היום החשוב הזה יעשה בשקט, בלי בימוי והתערבות מצד צוות הצילום הגעתם למקום הנכון.

במהלך הפגישה על קפה ואלבומים, הרבה לפני יום החתונה שלכם, אני לומדת מכם מה חשוב לכם, שואלת שאלות, מנחה ונותנת טיפים שאספתי מניסיון קודם כדי שאוכל לתעד אתכם במהלך יום החתונה שלכם בלי להפריע, אבל, יותר חשוב מזה, בלי לפספס אף אורח ו/או רגע שחשוב לכם במיוחד.

צילום חתונה

סטילס, וידאו או שניהם?

צילום חתונה בסטילס מאפשר הקפאה של רגעים קטנים כגדולים והדגשתם תוך שימוש באלמנטים אומנותיים. צילום חתונה בווידאו מאפשר תיעוד רחב יותר, בתנועה ויותר מהכל בשילוב עם סאונד. כשאנחנו משקיעים בטקס, כל טקס (גם הברכות של החברים והמשפחה) אני ממליצה להוסיף לצילום הסטילס את צילום הווידאו.

אני יודעת מה אתם חושבים. אתם חושבים שבחיים לא תראו את הווידאו הזה. אתם טועים! לא רק שתראו את הווידאו יחד עם המשפחה מיד כשתקבלו אותו אתם תחזרו אליו בהמשך החיים כשתבינו שאתם בכלל לא זוכרים מה קרה באירוע שלכם החל מהרגע בו האלכוהול נכנס לפעולה.

צילומי ריקודים בחתונה

אז כמה צלמים להביא?

בצילום חתונות עם 250 אורחים, ווידאו אחד וסטילס אחד יכילו את האירוע שלכם בצורה מספקת. מעל 250 אורחים אני ממליצה להוסיף צלם סטילס שייתן נקודת מבט נוספת וגיבוי כך שאף אחד מהאורחים לא יחמוק מהמצלמה. ווידאו, לטעמי, מספיק אחד, תמיד (לא משנה אם בחרתם בווידאו כתף או ב-DSLR).

מה חשוב לוודא?

לפני הכל שסגנון הצילום מתאים לכם ושאתם מוצאים נקודות חיבור אנושיות עם הצלם. בקשו לראות דוגמאות לצילום חתונה דומה לשלכם מההתחלה ועד הסוף, כדי לוודא אחידות באיכות הצילום.

אל תוותרו לעצמכם, גם אם אתם כבר ממש עייפים מההכנות לחתונה, תיפגשו עם הצלם, תוודאו שהוא מבין אתכם ושיש ביניכם תיאום ציפיות.

אחרי כל זה, תעברו על החוזה, תוודאו שאתם מבינים מתי הצלם מגיע, כמה צלמים מגיעים, מה תנאי התשלום ומה תנאי אספקת החומרים.

 

חתונה היא הערב המרגש ביותר בחיים וחשוב שיהיה לערב הזה תיעוד איכותי ומקצועי כזה שיישאר לכל החיים. בחירה של צוות צילום חתונה היא אחת המטלות החשובות ביותר בהכנות לערב החתונה המתקרב. אשמח מאוד לעזור לכם בכל שאלה!! אני פה: 050-7782255

צילומי חתונה