צילום חתונה

צילום חתונה מתחיל בהכנות הרבה לפני יום החתונה. מרגע שבחרתם אותי להיות אחראית על צילום החתונה שלכם, נקבע פגישת תיאום ציפיות, בה אספר לכם על תהליך העבודה שלנו יחד ביום החתונה. בפגישה זו גם נערוך סיור מוחות לגבי מיקומים שאוכל להמליץ לכם עליהם או אם יש לכם מיקום מיוחד שבו אתם רוצים להצטלם, רק תעלו את הרעיון, ואני אדאג לכל השאר….

כדי שיהיה לכם צילום חתונה עם מגע אישי, הביאו עמכם חפצים יקרים לליבכם. משהו אישי שתרצו לזכור תמיד מתקופת החתונה שלכם. כמו למשל אם אתם כזוג מגדלים כלב, לא תרצו שיופיע עמכם בכמה תמונות מיום החתונה שלכם? קיימים אינספור רעיונות שיכולים לתת נופך אישי, משהו ייחודי לתמונות החתונה שלכם, לאלבום שיעבור לנכדיכם.

ביום החתונה אפגוש את הכלה ראשונה במקום ההתארגנות שלה, סלון כלות או בבית. אצלם מספר תמונות מהתארגנות של תסרוקות ואיפור ונמתין יחד לחתן. במפגש המרגש עם החתן לא תרגישו אותי, אנציח את הרגע הזה עבורכם בלי לביים אתכם. מכאן נצא יחד למקום הצילום שבחרתם.

כשנגיע למקום הצילום לפני החתונה שלכם, זכרו כי זהו הזמן האינטימי שלכם לפני יום גדוש אורחים והתרגשויות. אל תשכחו להנות מהם. מהרגעים האלה אני מבטיחה לכם שיצאו התמונות הכי אמנותיות ומיוחדות אותן תרצו למסגר.

כשנסיים את הרגעים הקסומים האלה, אפרד מכם לשעה קלה, ואגיע לאולם עוד בטרם יגיעו האורחים כדי להכיר ולהתערות באירוע, אצלם את החברים הקרובים לכם והמשפחה הקרובה בנחת, לפני שיגיעו כולם.

צילומי חתונה

במידה ותבקשו שאביא איתי צוות נוסף לצילום החתונה שלכם (לרשותי צלמי וידאו, מגנטים ועוד..) דעו כבר שאבחר עבורכם רק אנשי מקצוע מצוינים שעובדים באותו ראש איתי ודואגים לתעד עבורכם את האירוע בלי להפריע. הם יפגשו אותנו באולם בזמן כדי לתעד את קבלת הפנים.

אחרי קבלת הפנים וטקס החתימה על הכתובה נעבור לרגע החשוב מכל, בשבילו התכנסנו. במיוחד בזמן החופה אני דואגת לתעד אתכם ואת האהובים שלכם בלי להפריע ובלי לביים. אתם רק מתבקשים לא לשכוח לנשום, לחייך לאורחים ולהנות מהרגע.

נעבור אחרי החופה לרחבת הריקודים, שם אשאר אתכם עד שהאורח האחרון יעזוב את רחבת הריקודים.

צילום חתונה

כשאתם עוזבים לליל הכלולות הראשון שלכם, אני ממשיכה לעבד את התמונות במחשב ושולחת אותן אליכם בתוך 10 ימים מיום החתונה למייל, משם נתנהל בקצב שלכם עד לקבלת האלבום הדיגיטלי המרהיב שאעצב לכם.

 

לא נותר לי, אלא לאחל לכם אירוע חתונה מרהיב ומזל טוב,

שירה וייס מצלמת מהבטן. – צילום חתונות ואירועים

050-7782255