צילום חתונות אומנותי – מי צריך את זה?

צילום חתונות אומנותי – מי צריך את זה?

צילום זה אומנות, את זה כולם יודעים, אומנות המוגדרת כ"רישום באור". מה זה אומר? בסופו של דבר צילום הוא משחק של אור וצל ברגע הנכון, צלמים אומנים חושבים כל הזמן איך לבטא את זה בצילומים שלהם. נהוג לחשוב שצילום אומנותי הוא רק מה שאנו רואים בתערוכות, אך גם צילום דיוקן, פורטרט, אוכל וכדומה אלו צילומים אומנותיים. גם צילום חתונות אומנותי נחשב לאומנות מכיוון שמדובר פה על תפיסה של רגעים שונים בזמן האירוע תוך התייחסות לתאורה ולסיפור שנכנס לפריים.

לתפוס את הרגע

צילום חתונות אומנותי יכול להיות ההבדל בין מזכרת נחמדה למזכרת מרהיבה לכל החיים מהערב הכי חשוב בחיים שלכם. אחד הדברים החשובים ביותר באומנות הצילום הוא היכולת לתפוס את הרגע הנכון, זה שמספר סיפור, ובאירוע כמו חתונה יש לזה משמעות רבה. הקפאה של רגעים מיוחדים בחופה או במהלך החתונה עצמה היא מזכרת מדהימה, והכל כמובן תלוי בצוות הצילום עד כמה הוא מקצועי ועד כמה יש לו עין אומנותית והוא יכול מנוסה מספיק כדי לתת את התוצאה המרשימה ביותר. לכל צלם סגנון שלו ולכן חשוב לראות עבודות קודמות, להיפגש עם הצלם ולוודא שהסגנון שלו מתאים לכם.

למצוא את הזויות הנכונות

מציאת הזויות הנכונות לצילום גם היא מוסיפה לנופך האומנותי. צלם מקצועי עם עין אומנותית יתפוס את הרגע וידע להיות בזמן הנכון במקום הנכון תוך כדי שימוש בזוויות המעניינות ביותר בשילוב עם התאורה במקום.

עיבוד תמונה

כמו שלכל צלם יש סגנון צילום משלו כך גם לכל צלם יש את סגנון העיבוד שלו. אני מאמינה במינימום עיבוד לטובת העברת הרגע והסיפור כמו שהוא. שימוש בעיבוד נוסף, כמו: שחור לבן, וינטאג' וכו', יעשה רק בנוסף לתמונה המקורית ואף פעם לא במקום כדי להשאיר לכם את האפשרות לבחור.

אל תשכחו להנות מהתקופה המיוחדת הזו בה אתם מפיקים את היום החושב הזה ובבקשה תרגישו חופשי לפנות אלי בכל שאלה, אני פה: 050-7782255.

בשמחות,

שירה וייס.