צלם לחתונה

צלם לחתונה

היום שחלמתם עליו עוד מגיל קטן מאוד מתקרב. זה לא סתם אירוע בחייכם, זה האירוע המשמעותי ביותר שלכם. איך תזכרו אותו? איך תעבירו לילדיכם את החוויה העוצמתית הזו, אם לא באמצעות צלם לחתונה טוב, כזה שיודע לתפוס את הזויות והמסגרת הטבעית והמיוחדת, שהצילום יהיה לא רק פרצופים אלא גם משולב בנוף אומנותי ומתוכנן, כזה שלא יפריע לכם ליהנות ויבקש את העמדת הפנים לצילום אלא יתפוס את תווי הפנים ושפת הגוף שלכם כשהיא טבעית לחלוטין, את מי שאתם!

כאן אני רוצה להביא בפניכם טיפים חשובים לבחירת צלם לחתונה שינציח את האירוע שלכם בצורה היפה ביותר.

S&S 11

צלם לחתונה – מאיפה להתחיל? 

תחום צילום החתונות הוא רווי. כדי להתמקד איזה צלם לחתונה הוא המתאים לכם ביותר, ראשית כדאי שתבחנו מספר נקודות בטרם אתם סוגרים איתו.

 

פגישת תיאום – כשקובעים את הפגישה הראשונה עם הצלם חתונות שלכם, לפני שמדברים על מיקום הצילומים לפני החתונה, ועל האולם וזמני הגעה, חשוב שתתרשמו ממנו כאדם וכמובן שתראו עבודות קודמות שלו. העיקרון שעליו אני מסבה את עבודתי כצלמת הוא צילום מהבטן. כלומר צילום לא מבויים, אבל מונחה בנקודות ספציפיות, צילום שיראה את החלק האומנותי שבו.

 

מועד אספקת התמונות של החתונה שלכם. מקרים רבים קרו שהתמונות הגיע לבני הזוג חודשים אחרי האירוע עצמו.. צלם לחתונה צריך להתחייב לכם בחוזה על מועד אספקת התמונות כדי שלא תמצאו את עצמכם רודפים אחריו. אני כצלמת מתחייבת לספק את התמונות בתוך 10 ימי עסקים מיום החתונה, קודם במייל ואז בדיסק.

S&S 12

אלבום דיגיטלי – זוכרים את הימים ששלפנו תמונות שאהבנו מאלבומים? או אחרי כן שהדביקו תמונות על אלבום נייר… אז הימים האלה חלפו. עם החידושים הטכנולוגיים, גם ענף הצילום חתונות עובר לאלבום דיגיטלי. זהו אלבום מודפס ומעוצב ממש כמו ספר. העיצוב של האלבום מאוד מכריע, וזוגות רבים התרגשו מאוד כמעט כמו ביום החתונה כשראו את האלבומים הדיגיטליים שלהם. כדי לחסוך בזמן לטובת היעילות אני קודם מעצבת עיצוב ראשון לאלבום ושולחת אותו אליכם במייל כדי שתוכלו להעביר אלי בקשות לתיקונים ושינויים. מבטיחה לא להרפות, עד שנגיע לתוצר המוגמר המושלם ביותר בשבילכם. אחרי הכל אנחנו בונים את הזיכרון שלכם מהיום המיוחד הזה.

מקווה שתעזרו בנקודות אלו כשאתם בתהליך החיפוש של צלם לחתונה שלכם.

 

בכל שאלה / רעיון / מחשבה אני פה ואשמח לעזור,

שירה וייס מצלמת מהבטן.

050-7782255

צלמת חתונות.

M&A 07