צלמים לאירועים

אם אתם חוגגים אירוע בקרוב ואתם רוצים לתעד אותו באלבום מרהיב ויוצא דופן, מעורר רגש וגעגוע, גם כשתסתכלו עליו בעוד מספר שנים, כזה שתראו לדור הממשיך שלכם, אתם צריכים לבחור מבין עשרות צלמים לאירועים את הצלם או צלמת שמתאימים לאירוע ולסגנון שלכם.

צלמים לחתונה

מכל הצלמים לאירועים, מי הכי מתאים לאירוע שלי?

לא משנה אם האירוע הקרב הוא חתונה, בר/בת מצווה או ברית/ה עבורכם זהו אירוע מיוחד. צלמים לאירועים אמורים להפוך את האירוע כפי שאמרנו לחוויה בלתי נשכחת. הם צריכים לדעת לשלב יצירתיות סבלנות, אמנות ומקצועיות.

צלמי אירועים יודעים להתאים את עצמם לאירוע ולסגנון האנשים שחוגגים. כל תמונה צריכה להיות בזווית המתאימה, בפוקוס המתאים ולתרום לסיפור האירוע. כל צלם מסתכל אחרת על סיטואציה ומצלם אותה בזווית שונה. יש כאלה שדואגים לשלב אלמנטים נוספים בתמונות ולייצר קומפוזיציות מעניינות.

צלמים עם ניסיון טובים מתייחסים לכל תמונה כאל אמירה שונה. יש צלמים שיודעים להוסיף באמצעות הנוף, והתאורה לאומנות שבתמונה. צלמים טובים לא צריכים לביים את המצולמים או לבקש מבט ישיר לעדשת המצלמה. לרוב הצילום הטבעי הוא זה שעושה את התמונה למיוחדת, למדברת, למספרת..

אם הייתם לא מזמן באירוע, בוודאי חגגתם מבלי להרגיש את הצלם באירוע, מבלי לקבל הנחיות ממנו, אולי רק לעיתים רחוקות… צלמים לאירועים טובים מתנהלים בין האורחים והאווירה באירוע ומתרכזים רק בלייצר עבורכם אלבום תמונות ייחודי ובלתי נשכח.

צילום פרחים בחתונה

אז איך באמת תדעו שצלמי האירועים עונים על כל הקריטריונים?

כבר בפגישתכם או שיחתכם הראשונה אתם תרגישו את הנעימות של איש המקצוע. הוא יקרין אכפתיות וישתמש בכל החושים שלו כדי להבין את הלך הרוח שלכם. תבקשו לראות עבודות קודמות שלו ותשימו לב איך הוא משלב את האומנות במציאות המצולמת. אל תתביישו לבקש לראות דוגמא לאירוע דומה שלכם מתחילתו ועד סופו כדי להתרשם מאיכות התמונות לאורך האירוע ולוודא שהדוגמאות באתר שלו לא נוצרו במקרה.

צילום מסיבת חתונה

עד כאן צלמים לאירועים. קצת על עצמי כצלמת…

אני שירה וייס – מצלמת מהבטן, צלמת אירועים מזה כמה שנים. בכל אירוע אני מתרגשת מחדש, ואת הרגש הזה אני מביאה איתי לאירוע ומביעה בצילום התמונות. אני מצלמת אירועים פרטיים, כנסים, משפחות, הריון, ילדים וכל מה שהחיים מזמנים לנו מהבטן ובאהבה.

צילום חתונה

חלקתי בכתבה זו, מניסיוני מספר נקודות למחשבה שתיקחו עמכם לבחור צלמים לאירועים.

אם בכל זאת נשארתם עם שאלות מוזמנים ליצור איתי קשר ואעזור בשמחה..

שירה וייס – מצלמת מהבטן

050-7782255

 

צילום לפני חתונה בים