צלמי חתונות מומלצים

בחירת צלמי חתונות מומלצים

מיד אחרי הצעת הנישואים, תוך כדי הישאבות בלתי רצונית להכנות לחתונה בטח תדברו עם רבים מהסובבים אתכם שימליצו לכם על צלמי חתונות רבים, לפעמים רבים מידי. כדי לעזור לכם למקד את החיפוש ולבחור את האחד והיחיד שידע לתעד אתכם ברוח שלכם קיבצתי קצת טיפים שימקדו אתכם.

אחרי שתבחרו נכון ותהנו מהתוצאות הנהדרות תוכלו גם אתם להמליץ לחברים ולעזור להם להתמקד.

 צילום חתונות

צלמי חתונות מומלצים, נקודות למחשבה:

צלמי חתונות טובים לא צריכים לדבר הרבה, לביים ולסרבל את בני הזוג עם העמדות ומבטים לכיוונים שונים, צילום זוגות מתחתנים אצל צלם צריך להיות דרך חיים ולא עוד ערב בעבודה. הצלם אמור להרגיש ולתפוס את ה"שוט" המתאים וללחוץ על כפתור הצילום בדיוק בזמן הנכון ליצירת רגש וסיפור. בלוגים והמלצות באתרים רבים של צלמים מומלצים מלאים באמירות כמו : "הצלם ממש הרגיש מתי ואיפה לצלם את התמונות שנחרטו בזכרון.." ואני יכולה להבין כמה יש בזה הרבה מן המקצועיות, הניסיון האנושי והאמנות שבלהיות צלם.

האנרגיה ביום הקסום של החתונה מהולה בהתרגשות גדולה, אך יחד עם זאת מתיחות של בני הזוג. הצלם שלכם אמור לשדר לכם דווקא את השלווה והנועם, כך שאם שוחחתם עם צלמי חתונות בטלפון, תוכלו כבר מה"הלו" הראשון לבחון את הגישה שלהם אל הצילום והחיים.

מצלמי חתונות מומלצים ששמעתם עליהם אתם צריכים לצפות למקצועיות ותפיסת הזוויות הנכונות לצילום ויצירת תמונות מיוחדות ואמנותיות שנוגעות ישר בבטן הרכה ע"י שילובים של אור וצל ותפיסת רגעים שלא כל אחד יכול היה לצפות.

החתונה שלכם היא לא עוד חתונה. היא חתונה שצריכה לקבל את מלוא תשומת הלב של הצלם ולהבין מההיכרות הקצרה שלו עמכם את הסיטואציות שתרצו לשמר. כי מה שיישאר עוד הרבה אחרי החתונה זה האלבום הדיגיטלי המהודר שתפקידו להעביר את החוויה המרגשת בכל פעם שייפתח.

  צילומי קבלת פנים בחתונה

עוד נקודות שהייתי ממליצה לכם לבחון אצל צלמי חתונות מומלצים:

מועדי אספקת התמונות – האם יש התחייבות למועד קרוב? (כשהחוויה עוד טרייה בזיכרון)

זמני ההגעה של הצלם ושעות הצילום להן הוא מתחייב מראש.

אילו אלבומים הוא מציע, באילו עיצובים, מה כלול בתהליך, מי בוחר את התמונות, האם מתחייב לביצוע תיקונים לבקשתכם לפני הדפסה?  האם כל האלבומים עומדים על אותו הסגנון או שהסגנון העיצובי נקבע לפי הסגנון באירוע והחיבור האנושי שלכם עם הצלם?

אל תשכחו להקשיב לבטן שלכם, היא יודעת הכי טוב מי יהיה שם בשבילכם ביום האירוע וגם אחרי שתבצעו את התשלום.

  צילומי אירוע חתונה 

שמחתי לתת לכם עצות מתוך ניסיוני הרב בצילום חתונות איך לבחור ולסנן מתוך שלל צלמי חתונות מומלצים שתשמעו עליהם.

צילום חתונות, המקום בו אני מרגישה שיש לי מה לתת והמון, באהבה גדולה, זאת הסיבה שאני מצלמת מהבטן.

צילום לפני טקס חתונה

נתראה בשמחות ואל תשכחו לחייך :)

שירה וייס מצלמת מהבטן.

050-7782255

צילום מסיבת חתונה