צלמי חתונות

צלמי חתונות

צלמי חתונות רבים יש. בבואכם לבחור משלל צלמי החתונות שיש, אתם תבינו שלכל צלם חתונה יש את הסגנון שלו, ואת צורת העבודה שלו. אתם לבטח תיפגשו עם אחד, שניים מצלמי החתונה שתגלשו באתרי האינטרנט שלהם, תשוחחו עימם טלפונית ותסכמו קווים כלליים כמו מחיר ראשוני, הגעה וכו'.

IMG_9472-2-Small

צלמי חתונות טובים ואיכותיים לא חייבים להיות יקרים. ניתן להשוות מחירים ולהבין מה מחירי השוק באתרים אחרי שתדברו עם זוגות שהתחתנו, או שדיברתם כבר עם כמה צלמים, תשתתפו בפורומים שונים של מתחתנים ברשת. העניין העיקרי שעליכם לחשוב עליו הוא שצלמי חתונות אמונים על הזיכרון שיישאר לכם לעד מהיום החשוב שלכם וכדאי שתבחרו את הטוב ביותר או הנכון ביותר עבורכם.

את הפרטים הקטנים ותאום הציפיות מול צלמי הוידאו והמגנטים איתם אני עובדת תוכלו לסגור מולי, אבל, במידה וחשוב לכם, תוכלו גם ליצור איתם קשר ישיר ולוודא שכבר הסברתי להם הכל.

 את הפרטים הקשורים לצילום הוידאו והמגנטים נתאם בזמן הפגישה האישית בה אסביר ואפרט בדיוק מה אתם עומדים לקבל (מתי מגיעים ועד מתי נשארים, כמה מגנטים יודפסו, מה כלול בעריכת הוידאו ועוד).

כל אנשים הצוות איתם אני עובדת עובדים איתי באותו הראש ובאים לתעד ולהנעים את השמחה הכל-כך חשובה שלכם.

 

כל זה נשמע מובן מאליו אבל חשוב לקחת את הזמן, להיפגש עם הצלם הנבחר שלכם ולוודא מולו את כל הפרטים. ממליצה להגיע לפגישה עם רשימת שאלות ולכתוב לכם את התשובות.

מקווה שסייעתי לכם במאמר זה לבחור את האחד מכל שלל צלמי חתונות שיש.

 

בכל שאלה נוספת אני פה ואשמח לעזור: 050-7782255

שירה וייס מצלמת מהבטן,

צלמת חתונות ששמה דגש על צילום תיעודי ואומנותי.

 

save the date