צלמת חתונות

צילום חתונות

כצלמת חתונות וותיקה אני יכולה להעיד בפניכם כי צילום חתונות אמנם נראה לבני הזוג בתור "איש עם מצלמה", אבל  אותו איש עם מצלמה, יש לו אחריות בלתי מתפשרת… בצילום חתונות אני מחוייבת לדאוג שאתם תרגישו הכי נוח בעולם, בכל זאת ישנם רגעים אינטימיים בצילומים בין בני הזוג, וההרגשה הטובה והביטחון בזמן הצילום מאוד עוזרים לי לתת לכם תמונות אותנטיות שהן רק שלכם… ומי שיוצר את התחושה הזו זה הצוות צילום חתונות שבחרתם או במילים אחרות, הצלמת, אני.

צילום חתונות חייב להיעשות באהבה על ידי צלמים לחתונה שאוהבים את המקצוע ומתרגשים כל פעם מחדש, גם אחרי שנים במקצוע.

בצילום חתונות ובצילום אירועים בכלל הדגש שלי הוא על צילום מקצועי, תיעודי ומרגש שמספר את סיפור החתונה שלכם.

צילום חתונות

טכנולוגיות שונות לצילום חתונות

כיום יש טכנולוגיות צילום, עריכה והדפסה חדישות, שמפתחות ותורמות להיבט האומנותי של הצילום עצמו וידאו וסטילס וכמובן האלבומים. אבל כל הטכנולוגיות האלו הן רק כלי בידיים שלי ושל הצוות צילום חתונות שלי, אם לא נדע להעביר רגש, התמונות ישדרו רק אירוע, עוד אירוע… לכן החיבור האישי והאנושי שלי אתכם כל-כך חשוב.

על הצוות צילום חתונות שאתם עומדים לבחור חשוב שיהיו המלצות טובות, חשוב שיהיו לו קבלות מאירועים קודמים ומחתונות אחרות. אולי תמצאו עוד בני זוג שתוכלו להזדהות עם ההמלצה שלהם. אם לא – זה לא הצוות הנכון לצילום החתונה שלכם!

אני, שירה וייס – מצלמת מהבטן, צלמת חתונות וותיקה, מצלמת את הרגעים האינטימיים שלכם ויוצרת מהם אמנות, כך שחווית החתונה שלכם תתועד תוך כדי המסיבה, הטקס והחיבוקים. אני אנציח את יום החתונה שלכם דרך המצלמה שלי שתקלוט את כל הרגעים החשובים והמרגשים באין מפריע ואעבד את הרגעים האלה לתמונות של יופי, הומור, אמנות…

לא תרגישו בי, לא אביים אתכם (אולי קצת אנחה אתכם אם יהיה בזה צורך) ואאפשר לכם להיות הכי טבעיים.

M&A 24

מתחייבת להוציא את האומנות החבויה באירוע החתונה שלכם!

צילום חתונות – שירה וייס מצלמת מהבטן.

050-7782255

 

S&S 01 E&A 21